خرید رپورتاژ آگهی ارزان | رپورتاژ ارزان + تولید محتوا رایگان

پیشنهاد ویژه از سوی سایت پینگادو در حوزه‌ی خرید رپورتاژ آگهی ارزان برای مدت محدودی ارائه می‌شود، که شامل امکان خرید رپورتاژ ارزان و دائمی در 4 سایت و 2 دانشگاه با اتوریتی بسیار بالاست. این پکیج رپورتاژ ارزان شامل چهار سایت ایرانی است. این وب‌سایت‌ها در مجموع بیش از 1 میلیون ورودی گوگل را به خود جلب کرده‌اند و از نظر سئو و ارزش واقعی، جزء بهترین و تاثیرگذارترین وب‌سایت‌های خرید رپورتاژ ارزان محسوب می‌شوند.

با خرید این پکیج رپورتاژ ارزان، شما امکان دسترسی به این وب‌سایت‌ها را دارید و می‌توانید رپورتاژ آگهی‌های خود را در آن‌ها منتشر کنید. در نهایت، این پیشنهاد ویژه از سوی سایت پینگادو فرصتی مناسب و با ارزش برای افزایش سئو و بهبود جایگاه سایت و کسب‌وکار شماست. با بهره‌گیری از این فرصت محدود برای خرید رپورتاژ آگهی ارزان، می‌توانید تاثیر بیشتری در بازار دیجیتال داشته باشید و به رشد و توسعه‌ی کسب‌وکار خود بیافزایید.

خرید رپورتاژ آگهی ارزان

پیشنهاد ویژه سایت پینگادو به مدت محدود، رپورتاژ آگهی دائمی در 4 سایت و 4 دانشگاه با اتوریتی بالا می‌باشد، هر 4 سایت ایرانی این پکیج جزء سایت‌های خوب و پربازدید محسوب شده و مجموعا بیش از 1 میلیون ورودی گوگل داشته و جزء سایت‌های واقعی با تاثیر عالی هستند.

مجموعا 4 محتوا توسط ما نوشته می‌شود. کافی است تا موضوع 4 محتوا و انکر تکست‌های خود را برای ما ارسال نمایید. در صورت نیاز می‌توانید خودتان رپورتاژ را برای ما ارسال نمایید.

یک رپورتاژ یونیک با 2 لینک فالو در azinblog.ir + سه تا پنج عکس فتوشاپ شده

رپورتاژ آگهی یونیک با 2 لینک فالو در dailytec.ir + دو تا سه عکس کراپ شده

یک عدد رپورتاژ یونیک با 3 لینک فالو در سایت agahisanati.ir + دو تا سه عکس کراپ شده

رپورتاژ آگهی با 5 لینک فالو در سایت baamardom.ir و دانشگاه تورنتو q.utoronto.ca و دانشگاه کانواس و 2 دانشگاه دیگر

قیمت پکیج با تولید محتوا در حال حاضر 2.8  1.7 میلیون تومان

قیمت همین پکیج خرید رپورتاژ آگهی ارزان با 2 لینک فالو در آذین بلاگ، بدون تولید محتوا 1.5 میلیون تومان

قیمت خرید تکی رپورتاژ با تخفیف تا ابتدای تیر 1403:

 • رپورتاژ دائمی آذین بلاگ با 3 لینک فالو: 640 هزار تومان
 • رپورتاژ 3 لینک دیلی تک: 1.2 میلیون تومان
 • آگهی صنعتی با 3 لینک: 140 هزار تومان
 • بامردم با 5 لینک: 90 هزار تومان
 • رپورتاژ دانشگاهی: 200 90 هزار تومان

دیگر سایت‌های رپورتاژ ارزان (بدون بازدید، کم‌بازدید و pbn)

این سایت‌ها برعکس 5 سایت بالایی، بدون بازدید و کم‌بازدید هستند. مناسب برای تقویت رپورتاژ و لایه دوم

 • سایت خارجی با 4 سال قدمت و قیمت 310 110 هزار تومان imdbgram.com
 • سایت نتگام netgam.ir با قیمت 140 75 هزار تومان
 • سایت dadyar-online.ir قیمت 35 هزار تومان
 • سایت mashhadnini.ir قیمت 35 هزار تومان
 • سایت rayananews.ir قیمت 35 هزار تومان

سایت‌ها بر روی سرور و هاستینگ‌های متفاوتی بوده و متعلق به یک شخص نیستند.

ارتباط در روبیکا، تلگرام، پیامک: 09931748696

خرید رپورتاژ ارزان

نمره اتوریتی و اسپم

azinblog.ir دامین اتوریتی 56 و اسپم 1

dailytec.ir دامین اتوریتی 52 و اسپم 4

agahisanati.ir دامین اتوریتی 50 و اسپم 3

baamardom.ir دامین اتوریتی 24 و اسپم 1

دانشگاه تورنتو q.utoronto.ca دامین اتوریتی 90 و اسپم 1

دانشگاه کانواس دامین اتوریتی 84 و اسپم 1

قیمت رپورتاژ ارزان

در حالت عادی قیمت خرید این رپورتاژها از پلتفرم‌هایی مانند تریبون بدون تولید محتوا حدود 2.4 میلیون و با تولید محتوا بیش از 3 میلیون تومان خواهد بود. خرید رپورتاژ ارزان به مدت محدود و با قیمت 1.7 میلیون تومان ارائه خواهد شد. همین پلن، بدون تولید محتوا 1.5 میلیون تومان نیز قابل ارائه می‌باشد.

خرید رپورتاژ دانشگاهی در 10 دانشگاه مختلف: هر عدد 90 هزار تومان

ویژگی خرید رپورتاژ ارزان پینگادو

ویژگی خرید رپورتاژ ارزان پینگادو

مهم‌ترین ویژگی سایت‌های ما داشتن ورودی گوگل بالا، مطالب یونیک و سئو مناسب می‌باشد. این سایت‌ها می‌توانند کمک مفیدی در مسیر سئو سایت شما باشند.

سایت‌های ما شامل چند جنبه اساسی هستند که می‌تواند به بهبود سئو و افزایش رنک شما کمک کند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها، داشتن ورودی بالا از موتور جستجوی گوگل است. ورودی بالا به معنای این است که سایت در نتایج جستجوی گوگل به خوبی قابل مشاهده و دسترسی است. ورودی بالا نشان‌دهنده این است که وب‌سایت به درستی بهینه‌سازی شده است و محتوایی ارزشمند برای کاربران ارائه می‌دهد.

مهمترین ویژگی بعدی، مطالب یونیک و ارزشمند است. محتواهای یونیک و متمایز باعث جلب توجه کاربران و جلوگیری از تکراری بودن محتوا می‌شود. سایت‌هایی که محتواهای با کیفیت و یونیک ارائه می‌دهند، بیشترین توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند و از طریق این محتواها می‌توانند رتبه و اعتبار خود را در نتایج جستجوی گوگل افزایش دهند.

روش‌هایی برای دریافت لینک‌های با کیفیت

امروز شما می‌خواهید یاد بگیرید چطور در سال 2024 با خرید رپورتاژ آگهی ارزان، بک لینک بگیرید. در واقع، 7 راهکاری که قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم به وب‌سایت شما کمک خواهد کرد، بک لینک با کیفیت بدست آورید:

تبدیل شدن به منبع برای خبرنگاران و وبلاگ‌نویسان

اگر می‌خواهید در صفحه اول گوگل رتبه بگیرید، نیاز دارید که رپورتاژ ارزان یا بک لینک‌هایی از سایت‌های خبری و وبلاگ‌های معتبر بسازید. خوشبختانه، این به نظر آن‌قدر سخت نیست. این افرادی که نیاز به منابع دارند را به افرادی که به لینک و انتشار نیاز دارند متصل می‌کند.

در این پست، به شما دقیقاً نشان خواهم داد چگونه رتبه‌بندی بالاتری در گوگل بدست آورید. در واقع، این همان فرآیندی است که من از آن برای رتبه‌ی اول در گوگل برای عبارت عکس بنز استفاده کرده‌ام، پس اگر می‌خواهید در سال 2024 و بعد از آن در گوگل رتبه‌بندی بالاتری داشته باشید، این راهنمای جدید را دوست خواهید داشت.

رتبه‌بندی گوگل چیست؟

معیارهای رتبه‌بندی گوگل برای مرتب‌سازی میلیاردها صفحه وب برای پاسخ به نیازهای جستجو با ارائه نتایج مرتبط و مفیدترین جواب ممکن در کمترین زمان ممکن طراحی شده‌اند. دامنه‌ها از طریق فرآیند الگوریتمی گوگل رتبه می‌بینند که عوامل مختلفی را برای ارزیابی کیفیت، ارتباط و کارایی یک پاسخ به یک پرسمان جستجو در نظر می‌گیرد. این استراتژی‌ها را برای افزایش رتبه‌بندی طبیعی گوگل دنبال کنید.

بهبود سئو درون‌صفحه‌ای خود

سئو درون‌صفحه‌ای یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای بهبود رتبه‌بندی گوگل شماست. این بخاطر این است که می‌توانید صفحه خود را در حدود 5 دقیقه بهینه‌سازی کنید. و شروع به دیدن افزایش رتبه خواهید کرد.

چگونه می‌توانید وب‌سایت خود را در اطراف کلمات کلیدی مورد هدف خود بهینه‌سازی کنید؟ اول، مطمئن شوید که کلمه کلیدی شما به سمت ابتدای تگ عنوان قرار دارد. خب، گوگل کمی بیشتر تأکید می‌کند بر اصطلاحاتی که در ابتدای تگ عنوان شما ظاهر می‌شوند. و کمتر تأکید می‌کند بر کلمات کلیدی که بعداً ظاهر می‌شوند. در نهایت، کلمه کلیدی خود را 2 تا 4 بار در صفحه اضافه کنید. این مربوط به پرکردن کلمات کلیدی یا هر چیزی شبیه به این نیست. بلکه، زمانی که اصطلاحات مرتبط را به صفحه خود اضافه می‌کنید، به گوگل می‌گویید، این صفحه درباره این پرسمان جستجو است.

افزودن کلمات کلیدی LSI به صفحه خود

کلمات کلیدی LSI یک تاکتیک پیشرفته سئو درون صفحه هستند و در حال حاضر عالی کار می‌کنند. کلمات کلیدی LSI چی هستند؟ اینها کلمات و عباراتی هستند که مرتبط با موضوع صفحه شما هستند.

نظارت بر سئو فنی

نظارت بر سئو فنی

برای 90 درصد از وب‌سایت‌های رپورتاژ ارزان موجود، سئو فنی یک مشکل نیست. با این حال، مشکلات سئو فنی می‌توانند به واقعا به سئو وب‌سایت شما آسیب بزنند. بنابراین ارزش توجه دادن را دارند. به طور خاص، این سه مورد را در نظر داشته باشید:

 • اولین چیزی که توصیه می‌کنم، مطمئن شوید که وب‌سایت شما به طور کامل برای دستگاه‌های موبایل بهینه‌سازی شده است.
 • سرعت بارگذاری صفحه نیز یک عامل رتبه‌بندی بسیار مهم است.
 • مشکلات قدیمی بودن توابع و به‌روز نبودن هم یک مشکل اساسی است.
 • صفحات 404 را سازماندهی کنید.
 • به امنیت سایت و گواهی SSL توجه کنید.

کاهش نرخ خروجی

مرحله بعدی ما ارتقاء نرخ خروجی با خرید رپورتاژ ارزان برای وب‌سایت شما است. خب، گوگل دوست ندارد افرادی را که به یک وب‌سایت می‌آیند و به سرعت به نتایج جستجو باز می‌گردند، ببیند.

ارائه تصاویر زیبا و معنی‌دار

سئو به جای استفاده از کلمات کلیدی مناسب و رعایت نیازهای اصلی گوگل، به جای آن از ترکیب محتوای با کیفیت با زیبایی‌های همراه استفاده می‌کند تا توجه و تعامل کاربر را به دست آورده و جلب کند. تصاویر به صورت زیر کمک می‌کنند:

 • توضیح و مقایسه: برای نشان دادن جزئیات، می‌توانید از نمودارها، اینفوگرافی یا هر نمودار مناسب دیگری برای ارائه اطلاعات استفاده کنید.
 • کپی رایت: حفاظت از برند در برابر نقض حقوق تصویری

چرا گوگل مهم است؟

اهمیت گوگل

دستیابی به رتبه بالا در گوگل بسیار مفید است. این پنج مزیت برتر رتبه بالا در گوگل عبارتند از:

 1. دریافت بیشترین کلیک
 2. کاهش هزینه‌های بازاریابی
 3. ساخت تصویر مثبت از کسب و کار
 4. افزایش مشتریان
 5. عملکرد رقابتی

آمار نشان می‌دهد که نتایج برتر میانگین 30 درصد جستجوها را کسب می‌کنند. علاوه بر این، نتیجه اول برای یک پرسمان جستجویی مانند خرید رپورتاژ آگهی ارزان احتمالاً 10 برابر بیشتر از دیگر نتایج کلیک می‌شود.

بازاریابی زمان می‌برد زیرا شامل ساخت روابط دائمی با مشتریان با سفارشی کردن محتوا و اطلاعات مرتبط است. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، بازاریابی ورودی زمان می‌برد و بازده پایینی دارد. رتبه‌بندی بالای گوگل به طور قابل توجهی زمان و منابع مورد نیاز را کاهش می‌دهد و همچنین تلاش‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی شما را تکمیل می‌کند.

رتبه‌بندی در صدر به این معنی است که مشتریان با محصولات، خدمات و اطلاعات شما تعامل می‌کنند. از نظر روان‌شناسی و بازاریابی، یک برند معتبر بر اساس روابط معتبر از تعاملات با بازدیدکنندگان وب‌سایت بوجود می‌آید. اعداد ترافیک بیشتر، فروش بیشتر، تبدیل‌های بهتر و آگاهی کلی برتری را در مقابل رقبا به همراه می‌آورد.

ایده برای رپورتاژ آگهی

اگر تازه شروع کرده‌اید، خرید رپورتاژ آگهی ارزان یک راه عالی برای رشد سایت شماست. تنها یک مشکل وجود دارد: بسیار سخت است که کاربران را از رپورتاژ آگهی به وبسایتتان جذب کنید. در واقع، یک مطالعه در صنعت متوجه شد که میانگین هر ارسال مهم فقط 10 تا 50 بازدیدکننده به همراه می‌آورد.

شما فقط یک لینک را در پایان مطلب قرار نمی‌دهید. بلکه چیزی ارائه می‌دهید که باعث می‌شود افراد بخواهند وبسایت شما را بازدید کنند.

انتشار محتوای مبتنی بر داده

محتوای مبتنی بر داده در حال حاضر بسیار محبوب است. محتوا با داده یک راه عالی برای برجسته شدن سایت شماست.

به‌روزرسانی و بهبود محتوای قدیمی

یکی از استراتژی‌های مهم در بهبود سئو سایت، به‌روزرسانی و بهبود محتوای قدیمی است. این روش به وب‌سایت‌ها کمک می‌کند تا محتوایشان را با تغییرات جدید در صنعت یا بازخوردهای کاربران همگام سازی کنند و از طریق آن بهبودی در رتبه‌بندی کسب کنند.

به‌روزرسانی محتوا به معنای اضافه کردن اطلاعات جدید، تصاویر، ویدئوها، یا به‌روزرسانی موضوعات و اطلاعات موجود است. این به سایت امکان می‌دهد تا محتوای تازه‌تر و جذاب‌تری ارائه دهد که باعث جذب بیشترین توجه کاربران می‌شود. همچنین، با به‌روزرسانی محتوا به موضوعات و مسائل جدید، سایت به عنوان یک منبع قابل اعتماد‌ شناخته شود.

اشتراک لینکدین

لینکدین در حال حاضر 750 میلیون کاربر دارد. با این تعداد عجیب و غریب، من خیلی افراد را درباره لینکدین حرف نمی‌زنم. شما می‌توانید با فقط بازنشر بهترین مطالب خود در آن‌جا، نتایج قابل توجهی در لینکدین بگیرید. هیچکس چیز جالبی را در لینکدین ارسال نمی‌کند. بنابراین هنگامی که چیز جالبی منتشر می‌کنید، می‌توانید به طور فوری متمایز شوید.

خبرنامه بسیار ساده

خبرنامه‌ها راه عالی برای تبلیغ پست‌های جدید هستند. خبرنامه‌ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر و کارآمد در دسته‌بندی تبلیغات اینترنتی و رپورتاژ ارزان شناخته می‌شوند. این روش ارتباطی اجازه می‌دهد تا محتوا و پیام‌های جدید یک سایت یا کسب‌وکار به صورت مستقیم به ایمیل مشتریان یا علاقه‌مندان ارسال شود. این ایمیل‌ها معمولاً شامل اطلاعیه‌های مربوط به محصولات یا خدمات جدید سایت، تخفیف‌های خرید رپورتاژ آگهی، و مطالب جذاب و مفید برای مخاطبان می‌باشند.

همکاری با سایت‌های دیگر

در طول چند سال گذشته، من با وبلاگ‌های دیگر بر روی اینفوگرافیک‌ها همکاری کرده‌ام.

این همکاری در جلب رپورتاژ آگهی ارزان برد،برد بود.

پاسخ به هر نظری که وجود دارد

شاید متوجه شده‌اید که من تعداد قابل توجهی از نظرات را در هر پست دریافت می‌کنم. ابتدا من محتوایی که ارزش نظر دادن دارد را منتشر می‌کنم و در پایان، پاسخ دادن به نظرات یکی از دلایل اصلی موفقیت ما در ساخت جامعه فعالیت بالایی در سایت خود است.

انتشار پست‌ها در زمان مناسب

بهترین زمان برای انتشار یک پست وبلاگ چیست؟ خب، ما به دنبال پاسخ به این سوال رفتیم. ما متوجه شدیم که میان روزهای مختلف هفته تفاوت بزرگی وجود ندارد. اگر می‌خواهید از هر پست بیشترین ترافیک و اشتراک‌های اجتماعی را کسب کنید، انتشار در زمان مناسب امری کلیدی است.

مسئله این است که بهترین زمان برای هر سایت متفاوت است. برای ما، با انتشار در روزهای شنبه ساعت 14 ظهر، دوشنبه ساعت 9 صبح و 2 بعد از ظهر بهتر بود و در نهایت فهمیدیم که انتشار در روزهای جمعه ساعت 10 صبح برای ما بهترین عملکرد را دارد.

بهینه‌سازی محتوا برای تجربه کاربری

این مرحله برای اطمینان از آن است که محتوای شما برای مردم به راحتی قابل خواندن، مرور و مصرف باشد. در این مرحله، شما عناوین و توضیحاتی را نوشته‌اید که باعث می‌شود مردم بخواهند بر روی نتیجه شما کلیک کنند.

هنگامی که شخصی بر روی وب‌سایت شما در نتایج جستجوی گوگل کلیک می‌کند، سپس به گوگل باز می‌گردد، این یک نشانه برای گوگل است که صفحه شما یک انطباق بد برای آن نتیجه است و اگر این اتفاق به میزان کافی اغلب بیفتد، گوگل شما را برای آن کلمه کلیدی پایین می‌آورد.

به همین دلیل است که جلب توجه مردم در لحظه‌ای که وارد وب‌سایت شما از گوگل می‌شوند، بسیار مهم است. اندازه فونت بخشی از عناصر ارزشمندی است که محتوای عالی را تشکیل می‌دهد. به طور خاص، من توصیه می‌کنم از فونتی استفاده کنید که حداقل 15px باشد. و شما حتی ممکن است بخواهید از فونت 17px یا 18px نیز استفاده کنید.
به این ترتیب، محتوای شما برای هر دستگاهی که کسی استفاده می‌کند، بسیار آسان قابل خواندن است. زمانی که از یک فونت با اندازه 15 پیکسل استفاده می‌کنید، نیازی به چشم‌کوبی، فشردن یا بزرگ‌نمایی نیست. محتوا برای اکثر مردم به اندازه کافی بزرگ است تا به راحتی بخوانند.

تقسیم محتوای خود

از پاراگراف بزرگ متنی دوری کنید. این باعث می‌شود که مردم به راحتی صفحه شما را مرور کرده و نکات کلیدی را که به دنبال آن‌ها هستند، بیابند. کلمه کلیدی هدف را در ابتدا متن وارد کنید. خب، به تجربه‌های خودم، گوگل کمی بیشتر تأکید می‌کند بر کلمات و عباراتی که در ابتدای یک صفحه ظاهر می‌شوند. پس وقتی کلمه کلیدی هدف خود را زودتر اضافه می‌کنید، به گوگل بیان می‌کنید که صفحه شما درباره آن موضوع خاص است.

کلمه کلیدی اصلی در آدرس صفحه

چند سال پیش، گوگل گفت که داشتن کلمات کلیدی در URL شما یک عامل رتبه‌بندی کوچک است. آزمایش‌های سئو ما این را تأیید می‌کند، اضافه کردن کلمه کلیدی به عنوان مثال، خرید رپورتاژ آگهی ارزان به URL صفحه‌تان به رتبه‌بندی کمک می‌کند.  در پایان، عبارت‌ها در URL شما یک مرور کلی از اینکه صفحه شما درباره چه چیزی است را نشان می‌دهند. علاوه بر این، حتی اگر گوگل از عبارات موجود در URL شما برای فهم موضوع صفحه شما استفاده نکند، طبق این مطالعه از صنعت در سال گذشته، URLهای غنی از کلمات کلیدی می‌توانند نرخ کلیک ارگانیک شما را افزایش دهند.

کلمات کلیدی مرتبط گاهی به آن‌ها به عنوان کلمات کلیدی LSI اشاره می‌شود. در واقع، اینها عباراتی هستند که به طور معمول کنار کلمه کلیدی هدف شما ظاهر می‌شوند. اینطوری، گوگل و موتورهای جستجو دیگر می‌توانند ببینند که صفحه من موضوع خود را به صورت جامع پوشش داده است. شما می‌توانید به راحتی کلمات کلیدی مرتبط را با استفاده از جستجو گوگل پیدا کنید. فقط یک کلمه کلیدی که می‌خواهید برای آن رتبه‌بندی شوید را وارد کرده و به برچسب‌های کوچکی که گوگل پیشنهاد می‌دهد نگاه کنید.

استفاده از پیوندهای داخلی و خارجی

پیوندهای داخلی می‌توانند به سئو شما کمک کنند. اگر از آنها به درستی استفاده کنید. کلید این است که پیوندهای داخلی را در جاهایی اضافه کنید که برای صفحات اولویت بالای شما منطقی است.

احتمالاً گوگل دیگر از تراکم کلمات کلیدی استفاده نمی‌کند. اما این به این معنی نیست که شما باید از استفاده از کلمه کلیدی هدف خود در صفحه دست بکشید. اما به جای نگرانی از تراکم کلمات کلیدی، توصیه می‌کنم که بر روی فراوانی کلمات کلیدی تمرکز کنید و ببینید چند بار کلمه کلیدی شما در صفحه ظاهر می‌شود.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

آیا رسانه‌های اجتماعی راهی عالی برای اشتراک محتوا هستند؟ بله، اگر درست انجام دهید. متاسفانه، بیشتر مردم فقط پیوندها را در توییتر منتشر می‌کنند و از اینکه هیچکس کلیک نمی‌کند، تعجب می‌کنند. اگر می‌خواهید مردم پست‌های اجتماعی شما را ببینند، باید از الگوریتم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید. شما باید محتوا را به پست‌های شبکه اجتماعی خود اضافه کنید. وقتی این کار را انجام دهید، ورودی شما بسیار بیشتر خواهد شد.

رپورتاژ آگهی فوق‌العاده

چگونه یک رپورتاژ آگهی فوق‌العاده بنویسید

زمانی که یک رپورتاژ آگهی ارزان یا گران خریداری می‌کنید، فرصتی برای بهبود سئو فراهم می‌شود. با این حال، نوشتن یک رپورتاژ عالی نیازمند تمرین است. در این راهنما شما یاد خواهید گرفت چگونه یک پست سئو شده بنویسید، از انتخاب موضوعات مناسب و انتخاب قالب مناسب برای مقالات خود تا انتخاب تصاویر استراتژیک که توجه و مشارکت را برانگیزانند. تا زمانی که این مطالب را مطالعه کردید، ایده واضحی از این خواهید داشت که چگونه محتوای وبلاگ قوی را ایجاد کنید که به طور موثر سئو شما را ارتقا دهد.

کمک از هوش مصنوعی

از ابزارهای هوش مصنوعی که در دسترس شما هستند برای تولید ایده‌های موضوعی استفاده کنید. از گوگل ترندز استفاده کنید تا ببینید کدام موضوعات پرطرفدار هستند.
به دنبال رویدادهای کنونی و خبرهای اخیری بگردید که با زمینه شغلی شما مرتبط هستند.
با پیدا کردن ایده‌های جالب، به فکر کردن درباره روش‌های منحصر به فردی که می‌توانید از این موضوعات را در رپورتاژ ارزان خود پوشش دهید، بپردازید. در نظر داشته باشید که می‌بایست از تمامیت موضوع پست خود اطمینان حاصل کنید و این بدان معنی است که شما باید داده‌ها و آمارهای مرتبط با موضوع را در پست خود یگنجانید.

تحقیق درباره کلمات کلیدی

بخشی از نوشتن یک رپورتاژ آگهی، شامل تحقیق درباره کلمات کلیدی است. این تمرین اساسی سئو برای دیدن اصطلاحات مشابه در جستجوهای آنلاین است. برای موفقیت، تحقیق درباره کلمات کلیدی را برای یافتن پرسش‌های مربوط‌تر به موضوعتان انجام دهید.

شما می‌توانید کلمات کلیدی برای مقالات خود را با استفاده از ابزارهای مختلف تحقیق درباره کلمات کلیدی پیدا کنید. اگر تازه‌کار هستید، احتمالاً می‌خواهید با ابزارهای رایگان مانند Ubersuggest و Google Keyword Planner شروع کنید. بعد از آن، ممکن است بخواهید به ابزارهای پیشرفته‌تری مانند SEMrush یا Ahrefs ارتقا دهید.

هنگام انجام تحقیق درباره کلمات کلیدی، به خاطر داشته باشید که هرچه عبارت خاص‌تر باشد، بیشتر با قصد مخاطب شما مطابقت خواهد داشت. از طرف دیگر، کلمات کلیدی گسترده‌تر معمولاً حجم جستجو بالاتری دارند، به این معنا که هر ماه بیشترین افراد در جستجوی آن‌ها هستند. انتخاب کلمات کلیدی مناسب به معنای توازن میان حجم جستجو بالا و هدف بالای جستجو است.

پس از انتخاب کلمات کلیدی، می‌توانید از آن‌ها برای شکل دادن به ساختار محتوای خود استفاده کنید. این عبارات را گوگل کنید تا ببینید کدام مقالات با موفقیت به همین کلمات کلیدی هدف گرفته‌اند، و کمی وقت را صرف مرور محتوای آن‌ها کنید.

چک لیست‌های ساختاردهی رپورتاژ آگهی

 • عنوان: واضح، جذاب و مرتبط، از کلمات کلیدی استفاده می‌کند که در سئو مرتبط باشند.
 • مقدمه: توجه خواننده را جلب می‌کند، به جواب نیاز جستجو پاسخ می‌دهد، هدف و موضوع اصلی پست را شرح می‌دهد.
 • زیرعناوین: محتوا را به بخش‌های قابل جذب و قابل خواندن تقسیم می‌کند و به ترتیب منطقی پیروی می‌کند.
 • متن: اطلاعات ارزشمندی ارائه می‌دهد در حالی که نقاط را با مثال‌ها، آمار و شواهد دیگر پشتیبانی می‌کند.
 • تصاویر: شامل تصاویر مرتبط، اطلاعات بصری یا ویدیوهایی که درک و جذب خواننده را افزایش می‌دهند.
 • تعامل: تشویق به تعامل خواننده (نظرات، به اشتراک گذاری)
 • ویرایش: بررسی اشتباهات دستوری و املایی، ویرایش برای یکپارچگی و سبک
 • سئو: شامل کلمات کلیدی مرتبط طبیعی، به نیاز جستجو پاسخ می‌دهد.
 • خوانایی: از فونت و قالب‌بندی مناسب استفاده می‌کند.
 • پیوندها: شامل پیوندهای داخلی و خارجی برای شرح دادن اطلاعات اضافی
 • به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی: شامل دکمه‌های به اشتراک‌گذاری اجتماعی و قطعات قابل به اشتراک گذاری از اطلاعات
 • بازبینی: مرور نهایی پست قبل از انتشار و بعد از انتشار

ویژگی‌های یک رپورتاژ آگهی خوب

قبل از اینکه به نوشتن یا خرید رپورتاژ آگهی ارزان بپردازید، اطمینان حاصل کنید که به سوالات مخاطبان به طور کامل پاسخ دهید. ابتدا، یک رپورتاژ آگهی خوب، جالب و آموزنده است. رپورتاژها باید به سوالات پاسخ دهند و به خوانندگان کمک کنند تا با چالشی که با آن مواجه هستند مقابله کنند و شما باید این کار را به شیوه‌ای جذاب انجام دهید.

فقط پاسخ دادن به سوالات کافی نیست، شما باید همچنین مراحل عملی را ارائه دهید در حالی که جذاب باشید. به عنوان مثال، مقدمه شما باید خواننده را جذب کرده و او را برای ادامه خواندن رپورتاژ اگهی تشویق کند. سپس، از مثال‌ها برای جلب توجه خوانندگان به آنچه که می‌گویید، استفاده کنید. به یاد داشته باشید، یک پست خوب برای خواندن جذاب است و محتوای آموزشی به مخاطبان ارائه می‌دهد.

اضافه کردن عناوین H2 برای ترتیب ایده‌ها

وقتی شروع به تایپ محتوا می‌کنید، مهم است که پاراگراف‌ها را به بخش‌هایی تقسیم کنید که برای خواننده آسان باشد که آنچه را که نیاز دارند، پیدا کنند. اگر تازه شروع کرده‌اید، به عنوان H2 اصلی که می‌خواهید در مورد آن صحبت کنید، تمرکز کنید، و با ادامه کار به زیرعناوین و بیشتر به طور طبیعی پیش خواهید رفت.

افزودن متن alt

پس از آن تصاویری که قبلاً منتشر کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید که برای آن‌ها متن alt توصیفی دارید. متن alt تصاویر به موتورهای جستجو، مانند گوگل، اجازه می‌دهد که محتوای رپورتاژ آگهی شما را بهتر پیمایش و رتبه‌بندی کنند تا صفحاتی که آن را ندارند.

علاوه بر ویژگی‌های SERP، متن alt تصویر برای خوانندگان نیز مفید است، زیرا قابلیت دسترسی بیشتری را فراهم می‌کند. متن alt تصویر به افراد این امکان را می‌دهد که تصاویر را بهتر ببینند و در صورت عدم دسترسی به آن‌ها، خوانده شوند.

جملات کوتاه و مختصر

وقتی شروع به کار بر روی محتوای رپورتاژ آگهی ارزان می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که خوانندگان بتوانند به وضوح متوجه هدف شما از نوشتن بشوند. شما نباید احساس فشار کنید که باید پست خود را با جزئیات غیرضروری طولانی کنید، و احتمالاً اگر آن را مختصر نگه دارید، خوانندگان بیشتر از سایت شما بیرون می‌کشند.

از رسانه‌ها با هدف استفاده کنید

به منظور شکستن یکنواختی محتوای رپورتاژ خود، با استفاده از محتوای چندرسانه‌ای که معقول است، متنوع سازی انجام دهید. خواننده شما لذت می‌برد که به یک صفحه وبلاگ با تصاویر، ویدئوها، نظرسنجی‌ها، صداها یا اسلایدها سر بزند، به جای صفحه‌ای از متن سیاه و سفید، این همچنین باعث تعامل بیشتر می‌شود و به بهبود سئو سایت شما کمک می‌کند.

تصویر ویژه

یک تصویر جذاب و مرتبط برای رپورتاژ آگهی ارزان خود انتخاب کنید. چون شبکه‌های اجتماعی محتوایی را با تصاویر بیشتر به تأکید می‌پردازند، تصاویر مسئولیت بیشتری نسبت به قبل در موفقیت محتوای شما دارند.

ظاهر تصویر

هیچ‌کس از رپورتاژ ارزانی که جذاب نیست لذت نمی‌برد و این فقط تصاویری نیست که پست را جذاب می‌کند، قالب‌بندی و سازماندهی پست نیز نقش مهمی دارد. در یک پست با قالب‌بندی و ظاهر جذاب، متوجه خواهید شد که سربرگ‌ها و زیرسربرگ‌ها برای شکستن بلوک‌های بزرگ متن استفاده شده‌اند و این سربرگ‌ها به صورت مداوم استایل شده‌اند.

عکس‌های صفحه نمایش باید همیشه حاوی حاشیه مشخص باشند تا به نظر نیاید که به صورت آزاد در فضا شناورند. حفظ این پیوستگی باعث می‌شود رپورتاژ آگهی ارزان شما حرفه‌ای‌تر به نظر بیاید و برای خوانندگان راحت‌تر باشد.

سئوی رپورتاژ آگهی

بعد از اینکه نوشتن رپورتاژ ارزان را به پایان رسانده‌اید، به سراغ بهینه‌سازی عناصر صفحه‌ی خود بروید. بر روی تعداد کلمات کلیدی که باید درج کنید، وسوسه نشوید. اگر فرصتی برای خرید رپورتاژ ارزان یا استفاده از کلمات کلیدی‌ای که به آن‌ها هدف گذاری کرده‌اید وجود دارد، و این امر تجربه خواننده را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد، انجام دهید. اگر می‌توانید آدرس اینترنتی خود را کوتاه‌تر و دوستانه‌تر اقدام کنید. اما کلمات کلیدی را فشار ندهید یا به دنبال یک تراکم کلمات کلیدی خاص بروید، گوگل از هوشمندی بالاتری برخوردار است!

توضیحات متا را بنویسید

توضیحات متا زیر عنوان صفحه پست در صفحات نتایج جستجوی گوگل است. آن‌ها به جستجوکنندگان خلاصه‌ای کوتاه از پست را قبل از کلیک به داخل آن ارائه می‌دهند. بهتر است حداکثر تا 160 کاراکتر باشند و با یک فعل شروع شوند.

اگرچه توضیحات متا دیگر در الگوریتم رتبه‌بندی کلمات کلیدی گوگل تأثیر نمی‌گذارند، اما به جستجوکنندگان نمونه‌ای از آنچه در رپورتاژ آگهی ارزان شما خواهند خواند را ارائه می‌دهند و بهبود نرخ کلیک‌پذیری شما از جستجو را تسریع می‌کنند.

عنوان صفحه و سربرگ‌ها را بهینه‌سازی کنید

در خرید رپورتاژ آگهی ارزان باید عنوانی داشته باشید که به‌طور طبیعی شامل کلمات کلیدی یا عباراتی است که مخاطبان هدف شما به آن علاقه‌مند هستند.

عنوان خود را با تلاش برای جای دادن کلمات کلیدی در جاهایی که به طور طبیعی تعلق ندارند، پیچیده نکنید. با این حال، اگر فرصت‌های واضحی برای اضافه کردن کلمات کلیدی مورد نظرتان به عنوان عنوان پست و سربرگ‌ها وجود دارد، احساس راحتی کنید. همچنین، سعی کنید عناوین خود را کوتاه نگه دارید و در نتایج موتورهای جستجو به‌طور مثال، کمتر از 65 کاراکتر باشند.

برای تمام تصاویر خود متن جایگزین بنویسید

متن جایگزین یا Alt Text در رپورتاژ ارزان اهمیت تصویر را به گوگل می‌رساند و با محتوای پست وبلاگ شما مرتبط است. با اضافه کردن متن جایگزین که با کلمات کلیدی پست مرتبط است، گوگل می‌تواند جستجوهای کاربران را بهتر به شما هدایت کند.

بررسی کنید که تمام تصاویر برای سرعت بارگذاری صفحه فشرده شده باشند. زمانی که گوگل وب‌سایت‌های مختلف را کراول می‌کند، سرعت بارگذاری صفحه وزن زیادی در رتبه‌بندی صفحه دارد. مطمئن شوید که تصاویری که در سراسر صفحه استفاده می‌کنید بیش از حد بزرگ نباشند تا مدت زمان لود آنها کوتاه شود.

مطمئن شوید که رپورتاژ اگهی ارزان شما برای دستگاه‌های تلفن همراه مناسب است. بیش از 80 درصد بازدیدهای طبیعی با یک دستگاه تلفن همراه انجام می‌شود. بنابراین داشتن یک سایت با طراحی واکنش‌گرا بسیار حیاتی است.

گسترش کار

بررسی و گسترش رپورتاژ آگهی

رپورتاژ ارزان خود را در تمامی کانال‌های بازاریابی موجود به اشتراک بگذارید. هر چه فاصله بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه خوانندگان آن را پیدا کنند، بیشتر خواهد بود. کانال‌هایی که می‌توانند استراتژی تبلیغاتی پست و رپورتاژ آگهی شما را گسترش دهند، عبارتند از:

 • بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی
 • بازاریابی ایمیلی
 • بازاریابی دهان به دهان
 • پیگیری عملکرد در طول زمان

در اینجا چند شاخص عملکرد کلیدی برای خرید رپورتاژ آگهی ارزان که دوست داریم ردیابی کنیم را قرار دادیم:

 • ترافیک کل در هر پست
 • میانگین CTR
 • موقعیت SERP
 • تجزیه و تحلیل منابع
 • تعداد کلمات در هر پست
 • میانگین نظرات در هر پست
 • تعداد اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی
 • راه‌های تماس جدید
 • نرخ تبدیل

توصیه‌های پایانی

اگر به عنوان یک نویسنده‌ی جدید دچار مشکل شده‌اید، باید بدانید که خرید رپورتاژ آگهی ارزان با تمرین، آسان‌تر می‌شود. اینفوگرافی‌ها می‌توانند مفاهیم پیچیده را ساده و محتوای شما را قابل ارتباط‌تر کنند. وقتی ایده‌های خود را با نقل قول‌های منحصربه‌فرد و بیان حقایق از منابع قابل اعتماد تأیید می‌کنید، نشان می‌دهد که اهداف رپورتاژ ارزان شما به خوبی تحقیق شده و قابل اعتماد است.

همچنین من خرید رپورتاژ آگهی از پینگادو را به شما پیشنهاد می‌کنم. پیشنهاد می‌دهم که مطالب رپورتاژ آگهی ارزان خود را به ما بسپارید تا با یک محتوای یونیک و سایت‌های پربازدید به سئو شما کمک شود.

ارتباط با ما: [email protected] و 09931748696